Sojusz Equilibrium

Forum graczy Ogame Uni 56 - Sojusz Equilibrium

Ogłoszenie

Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go; jeśli w jego szeregach dostrzegasz zamieszanie, uderzaj; jeśli jego pozycja jest stabilna, umocnij i swoją; jeśli jest silny, unikaj go; jeśli jest cholerykiem, rozwścieczaj go; jeśli jest nieśmiały, spraw by nabrał pychy; jeśli jego wojska są skupione, rozprosz je. Uderzaj, gdy nie jest przygotowany; zjawiaj się tam, gdzie się tego nie spodziewa.

#1 2008-03-07 20:45:23

Harytg

Moderator

3131743
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 14
Punktów :   

Rozwój !!

Moim zdamiem powinniśmy prubować werbować ludzi z naszych galaktyk,niech każdy z nas napisze do swoich sąsiadów i zaprosi ich do sojuszu.Trzeba powiększyć grona naszego sojuszu bo jesteśmy mali !
No i rozwój członków sojuszu tak jak kiedyś napisał Ronni max planet i zbieraci surowce i inwestować w rozwój na chwałe naszego SOJUSZU ;)Ludziska musimy coś znaczyć ,żeby inne sojusze liczyły się  z nami.
Pakty i handel !! Czy ktoś prubował nawiązać z jakim innym  sojuszem pakt?TRZEBA DZIAŁAĆ!!!! bo nas rozwalą.

Takie jest moje zdanie :DPozdro.

Offline

 

#2 2008-03-07 23:20:08

MAZI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozwój !!

Ale popatrz czym mniejsza ilosc w sojuszu tym lepsza srednia itp powiem ci ze lepiej sie idzie np: w 15 niz w 30 bo to juz jest przesada popatrz na inne sojusze malo ludzi a sami dobrzy to taki pewnie tez bys chcial miec sojusz;)

Offline

 

#3 2008-03-09 23:21:04

Phatbass

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rozwój !!

witam,
przyznam szczerze ze wlasnie dlatego wstapilem do tego sojuszu bo maksymalna ilosc czlonkow to 15 osob.
mam male doswiadczenie w grze w ogame i wg mnie sojusze z duza iloscia osob sa malo stabilne (duza rotacja czlonkow). osobiscie wole  te z mala iloscia czlonkow poniewaz jestemy w stanie zapamietac kolegow z sojuszu i ich identyfikowac z ich charakterystcznymi cechami. po prostu ich rozpoznajemy. jesli bylo by nas 40 to bylo by trudniej. bardziej mozemy liczyc na siebie, wiemy czego po kim sie spodziewac, w malym gronie latwiej sobie pomoc. im nas wiecej tym bardziej jestesmy dla siebie obcy.

przepraszam za moj monolog, jestem po imieninach
pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-03-10 22:34:35

Harytg

Moderator

3131743
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Rozwój !!

Co do ilość to wedłuk mnie powinno być tak:
przyjmujemu około 30 40 członków a potem z tej grupy eliminujemt tych co nic nie robią z których sojusznie ma zadnego pożytku taka eliminacja motywuje członków sojuszu do większego działania.Bo u nas narazie jest aktywnych paru członków!!!!Takie jest moje zdanie

Offline

 

#5 2008-03-11 08:23:53

ronnin

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Rozwój !!

30 to sporo na 14 uni w CS jak graliśmy to max było 23

Offline

 

#6 2008-03-11 10:22:58

Sielock

Administrator

1474679
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: Rozwój !!

Umnie na Uni15 w Senate było nas ponad 30 osób wszyscy byliśmy zgrani dzięki selekcji, jaka przeszliśmy poza tym, byla jeszcze akademia która podnas podlegała, i wszystko łączyło się w spójną całość, a tu póki co ponad 60% sojuszu ma Forum w głębokim poważaniu.

A co dopiero planowanie jakiś akcji albo wojen... ktoś kto sie teraz nie udziela potem będzie miał czelność prosić o pomoc ... i kto mu pomoże ?? Napewno nie będę ryzykował utraty floty dla kogoś takiego ...


Cóż znaczy mrowisko bez mrówek? Samą królową daleko nie zajedziesz.
http://www.wbv.pl/images/xmehu0ytnqynm5fmywww.jpg

Offline

 

#7 2008-03-13 13:31:33

ronnin

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Rozwój !!

wywalić nie aktywnych i przyjąć nowych aktywnych a liczba niech będzie 16 ok.

Offline

 

#8 2008-03-18 13:15:46

MAZI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozwój !!

No i wlasnie tak zrobilem nie mialem czasu spojrzec kto ile nie gra.. ale mialem troszke czasu to sie sprawdzilo i wywalilo:)) teraz nowych szukac:))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.intelowo.pun.pl www.jasminowystok.pun.pl www.skuterek-forum.pun.pl www.najbud4.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl